Jakie jedzenie na firmową imprezę integracyjną?

Impreza integracyjna i jedzenie to połączenie idealne. Smaczne przekąski są gwarancją udanego spotkania w firmowym gronie. Ich rodzaj powinien być jednak uzależniony od stopnia formalności organizowanego wydarzenia. Co do jedzenia na imprezę integracyjną o luźnym charakterze sprawdzi się najlepiej? Oczywiście pizza, która jest łatwa w dzieleniu i uwielbiana przez wszystkich.

Zarówno większe, jak i mniejsze firmy coraz częściej zaczynają zwracać uwagę na kwestię komunikacji. Mają świadomość, że praca nie jest tylko obowiązkiem, ale także wspólnym rozwiązywaniem problemów, dbaniem o sukces przedsiębiorstwa oraz satysfakcję klienta. Im lepsze są relacje pomiędzy pracownikami, tym atmosfera w biurze staje się przyjemniejsza, a efektywność i kreatywność poszczególnych członków zespołu rośnie. Doskonałym sposobem na integrację, wzajemne poznawanie się pracowników i miłe spędzenie czasu razem są właśnie imprezy firmowe.

Szukasz idealnego menu na imprezę integracyjną? Sprawdź nasze pizze – menu!

Impreza integracyjna – jedzenie ma znacznie

Wiele godzin hucznej zabawy zakrapianej alkoholem nie obejdzie się bez jedzenia. Catering na imprezie firmowej jest niezbędny, aby pracownicy czuli się podczas wydarzenia komfortowo oraz mieli dobre samopoczucie. Jego rodzaj musi być rzecz jasna dopasowany do charakteru wydarzenia. Wyrafinowane przekąski w formie bufetu będą doskonałym rozwiązaniem, gdy odbywa się uroczysta impreza integracyjna. Jedzenie efektownie podane na tacach, dostępne w wielu opcjach do wyboru podkreśli prestiż przyjęcia i sprawi, że zostanie zapamiętane na długi czas.

Zupełnie innego poczęstunku będzie natomiast wymagała mniej zobowiązująca impreza integracyjna. Catering powinien wówczas sprzyjać luźnej atmosferze oraz zachęcać do nawiązywania przyjacielskich kontaktów. Zamiast wyrafinowanych czy ekstrawaganckich dań, lepiej sprawdzą się przekąski powszechnie znane i uwielbiane przez wszystkich. Co do jedzenia na imprezę firmową podać, aby zadowolić każdego? Po inspirację można sięgnąć do popularnej kuchni włoskiej.

Co do jedzenia na imprezę firmową?

Jeśli w planach jest luźna impreza firmowa, jedzenie z kuchni włoskiej będzie doskonałym rozwiązaniem. Do jej najbardziej znanych dań należą spaghetti, gnocchi, risotto oraz pizza. Integracja pracowników z tą ostatnią w roli głównej ma największy sens, ponieważ uchodzi za danie, które smakuje każdemu.

Pizza na imprezę integracyjną

Pizza na imprezę integracyjną to świetny wybór także z wielu innych powodów, takich jak:

1. Oszczędność czasu i wygoda

Wybierając słynne włoskie danie, oszczędza się mnóstwo czasu na przygotowaniach. Nie trzeba martwić się o sztućce i zastawę, efektowny sposób podania dań, czy samo zmywanie. Pizza na imprezę firmową od razu przychodzi gotowa do dzielenia oraz zapakowana w poręczne kartony, z których uczestnicy zabawy mogą bezpośrednio sięgać po smakowite kawałki, pełne ciągnącego się sera i przepysznych dodatków. Wystarczy zapewnić im papierowe talerzyki, aby mieć z głowy brudne naczynia!

2. Mniejsze wydatki

Zazwyczaj impreza firmowa i catering wiążą się z wysokimi kosztami. Jednak niekoniecznie w przypadku słynnego włoskiego dania. Pizza w odróżnieniu od wymyślnych dań zamawianych z wykwintnych restauracji nie jest droga, dlatego pozwala sporo zaoszczędzić na organizacji przyjęcia.

3. Elastyczność zamawiania

Zazwyczaj, gdy ma odbyć się impreza firmowa, jedzenie trzeba zamówić z dużym wyprzedzeniem. Pizza pozwala jednak przejść przez ten proces dużo bardziej elastycznie. Restaurację wystarczy poinformować o wszystkich szczegółach nawet tego samego dnia. Samo składanie zamówienia również jest wygodne, ponieważ do wyboru są różne opcje: internet, telefon, a w przypadku niektórych pizzerii nawet aplikacja!

Zobacz także jak wygląda Pizzeria Muzyczna we Wrocławiu

Pizzeria Muzyczna – catering na imprezę firmową Wrocław

Jaka pizza na imprezę firmową sprawdzi się najlepiej? Do składania zamówień na różnego rodzaju eventy serdecznie zapraszamy do Muzycznej. Wyróżnia nas doskonały smak oparty o autorskie receptury, niezwykle bogate menu i ekspresowy sposób realizacji dostaw. Znajdujemy się w aż pięciu lokalizacjach we Wrocławiu, dlatego znalezienie oddziału w pobliżu miejsca organizacji imprezy firmowej nie powinno stanowić problemu. W razie czego możemy dostarczyć pizzę nieco dalej, ponieważ mamy do dyspozycji własnych kierowców 😉

Organizujesz catering na imprezę firmową? Wrocław to siedziba Twojej firmy? Zapoznaj się z menu Pizzerii Muzycznej i wybierz kompozycje smakowe, które posmakują pracownikom!