Zakrzów / Psie Pole – Pizzeria Muzyczna

Chcemy zaprosić Cię w pełną wrażeń i smaku kulinarno-muzyczną podróż! Czeka na Ciebie nie tylko naprawdę wyborna pizza na Psim Polu, ale wraz z nią, cała gama przyjemności! Bo jak inaczej nazwać możliwość zamówienia pizzy, która nie tylko nazwą, ale i smakiem nawiązuje do ulubionego gatunku muzycznego.

500 167 770 / 601 532 335

Odbierz lub zjedz na miejscu 🍴 ul. Oleska 7, Wrocław

Każda pizza na Psim Polu jest tak wyjątkowa, jak zgrany zespół miłośników dobrej muzyki i pysznych składników – który ją przyrządza. Tak, jak prawdziwy artysta przelewa swoje emocje na muzykę – tak my wkładamy pasję i zaangażowanie w cały proces tworzenia smakowitej pizzy. Przekonaj się i zamów już dziś!

Odkryj

MENU PIZZERII MUZYCZNEJ

 

Przyjdź do lokalu – zjedz na miejscu lub odbierz, albo zapytaj o dostawę do domu. Nasza Muzyczna Pizzeria jest do Twojej dyspozycji – bo jak mówi stare przysłowie: „jak organy nastroisz, tak grają” – tak my dbamy o to, by każda z naszych kulinarnych propozycji była dostrojona do gustu nawet najbardziej wymagających klientów.

zamówienie

ZAMÓW PIZZĘ W APLIKACJI

Przejdź do aplikacji albo pobierz ją w Sklepie Google/App Store. Zamów pizzę z dostawą do domu i zdobądź 10% zniżki.
Zamów online Zamów przez aplikację
 

Najlepsza pizza na Psim Polu

Jeśli zastanawiałeś się, jaka jest najlepsza pizza na Psim Polu – dzieli Cię krok od znalezienia odpowiedzi na to pytanie. To, co nas wyróżnia (poza tym, że wypiekamy koncertowo), to troska o każdy szczegół przygotowywanych pyszności, rodem ze słonecznej Italii, ale z dodatkiem najlepszych lokalnych produktów. Dzięki temu masz pewność, że zamówiona u nas pizza na Psim Polu pomoże Ci odkryć nie tylko to, co Ci smakuje najbardziej, ale też, co Ci w duszy gra!

Tworzenie takiej kompozycji smaków to nasza pasja, dlatego cieszymy się, że pizzeria na Psim Polu zlokalizowana przy ulicy Oleskiej 7 we Wrocławiu jest miejscem, gdzie możemy się nią dzielić. Oczywiście możliwa jest też dostawa pizzy na Psie Pole – wystarczy do nas zadzwonić, a tanecznym krokiem zabierzemy się za realizację zamówienia. Oprócz Zakrzowa i Psiego Pola w obszarze dostaw Pizzerii Muzycznej są takie miejsca jak m.in. Mirków, Pawłowice czy Kłokoczyce.

Pizzeria na Zakrzowie

Co wieś, to inna pieśń – i tak samo jest z preferencjami dodatków na pizzy. Jednak Muzyczna Pizzeria na Zakrzowie zaprasza na lokalny festiwal smaków fanów każdego gatunku muzycznego! Więc jeśli salsa to Twoje rytmy – sos pomidorowy, ser, salami, pieczarki na pizzy będą im świetnie akompaniować. Lubujesz się w folkowych klimatach? Zachwyci Cię pizza na Zakrzowie z tak swojskimi dodatkami, jak sos śmietanowy z jajkiem, ser, boczek, cebula. A może etno wykończone po wypieczeniu taką plejadą pyszności, jak pomidor, mozzarella, bazylia? Tak – z pewnością znajdziemy coś, co będzie niczym Twoja własna serenada smaków!