Kozanów / Nowy Dwór – Pizzeria Muzyczna

Skoro, jaki taniec, taka muzyka – to, jakie składniki, taka pizza! U nas w Muzycznej Pizzerii we Wrocławiu możesz mieć to wszystko za jednym zamachem. Pilnujemy, aby kompozycja smakowa na pieczołowicie wyrobionym cieście, równała się najpiękniejszym kompozycjom muzycznym pod względem dopracowania i dopieszczenia zmysłów.

500 516 416 / 518 529 895

Zamów z dostawą lub odbierz 🍴 Bulwar Dedala 7a, Wrocław

Ludwig van Beethoven powiedział, że kompozytor jest również poetą, a my na to – że pizzerman może też być artystą! Pizza na Kozanowie, którą u nas zamówisz, z pewnością Cię przekona, iż takie słowa wcale nie są przesadzone. Sprawdź nasze menu i skomponuj razem z nami niezwykłą symfonię smaków!

Odkryj

MENU PIZZERII MUZYCZNEJ

 

Pizza na Nowym Dworze to prawdziwy, smakowy majstersztyk! Jeśli chcesz – zamów z dostawą lub odbierz ją na miejscu. Nie musisz nawet wybierać numeru telefonu, wystarczy że skorzystasz z naszej wygodnej aplikacji do zamawiania pizzy poniżej!

zamówienie

ZAMÓW PIZZĘ W APLIKACJI

Przejdź do aplikacji albo pobierz ją w Sklepie Google/App Store. Zamów pizzę z dostawą do domu i zdobądź 10% zniżki.
Zamów online Zamów przez aplikację
 

Zamów Pizzę na Nowym Dworze

Nasza pizzeria na Nowym Dworze to miejsce, które łączy ludzi. Choć każdy z naszych gości może mieć inny gust – wszyscy lubią dobrze zjeść przy akompaniamencie świetnych brzmień. Właśnie po to powstało to miejsce – z pasji do jedzenia i muzyki, a każda wypalana w naszym piecu pizza na Nowym Dworze jest tego doskonałym dowodem.

Bez względu na to, czy chcesz poczuć bluesa, czy pałaszować placka w rytmie Italo Disco – nasza pizzeria na Nowym Dworze jest miejscem, którego szukasz! Możesz się nią spokojnie delektować na miejscu, zamówić wcześniej i odebrać w lokalu – oczywiście możliwa jest również dostawa pizzy na Nowy Dwór pod wskazany adres. Czekamy na fanów dobrego jedzenia pod telefonem oraz w siedzibie zlokalizowanej przy Bulwarach Dedala 7a. Powiedz nam, co Ci w duszy gra – a my wypieczemy to koncertowo!

Muzyczna Pizzeria na Kozanowie

Nie wiesz jaką pizzę wybrać? Pierwszy kęs ciasta, na którym harmonijnie komponują się sos pomidorowy, ser, tuńczyk, owoce morza i czosnek, zaprowadzi Twoje zmysły w nadmorskie klimaty, bo pizza Szanty ma taki cel. Wykwintna symfonia serów gouda, rokpol, camembert na mocnej bazie sosu pomidorowego to nasza rozkoszna propozycja dla wielbicieli klasycznych utworów.

Smak wybrany? W takim razie już jedziemy! Dostawa pizzy na Stabłowice w naszym wykonaniu jest tak samo płynna, jak przejścia między skrupulatnie dobranymi utworami umieszczonymi na albumie muzycznym. To wszystko się łączy w jedną, pyszną dla zmysłów całość, którą i Ty możesz się dzisiaj cieszyć sam, bądź dzieląc się radością pałaszowania w towarzystwie dobrej muzyki z bliskimi Ci osobami.

Wiemy, że każdy, kto ma ochotę na dobrą pizzę – nie lubi czekać. Dlatego dbamy o to, by po przyjęciu zamówienia, dowóz pizzy na Kozanów został tak zorganizowany, by pod Twoje drzwi dotarła jeszcze ciepła i zawsze pięknie pachnąca smakowitość. Pozwól więc nam zaprosić się na koncert kulinarnych życzeń, dyskotekę smakołyków, czy do filharmonii smaków – Muzyczna Pizzeria powstała właśnie po to!