Najlepsza pizza Wrocław – sprawdź ranking Pizzerii Muzycznej

Gdy menu zawiera aż 22. pozycje tak jak u nas, może być trudno podjąć decyzję co do zamówienia. Aby nieco usprawnić ten proces, opracowaliśmy więc ranking Pizzerii Muzycznej, w którym znalazły się pizze najczęściej zamawiane przez naszych klientów. Dowiedz się, jaka jest najlepsza pizza we Wrocławiu!

Jaka jest najlepsza pizza we Wrocławiu?

Wiele osób zastanawia się, jaka jest najlepsza pizza we Wrocławiu. Ranking, który stworzyliśmy, powstał po to, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Zawiera bowiem najpopularniejsze pizze z naszego lokalu, a jak wiadomo, należymy do czołówki wrocławskiej sceny gastronomicznej. Posiadamy stałe grono klientów, na których zaufanie pracowaliśmy przez lata i aż pięć lokalizacji. Od niedawna Pizzeria Muzyczna zaprasza także nocą!

Zainteresowała cię nasza pizzeria we Wrocławiu? Ranking pizzerii Muzycznej powstał po to, aby ułatwić Ci podjęcie decyzji. Jeśli nie chcesz się w niego zagłębiać, zachęcamy do zapoznania się z naszym menu. Znajdują się w nim nie tylko pizze, ale także sałatki i pieczywo czosnkowo. Wszystko, czego potrzeba, żeby zaspokoić nawet największy głód 🙂

Pizza Wrocław – ranking

Jeśli masz ochotę na pizzę, ranking znajdujący się poniżej pozwoli Ci znaleźć to, czego potrzebujesz. Po więcej propozycji zapraszamy do menu Pizzerii Muzycznej!

1 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – SOUL

Wielu naszych klientów na pytanie, jaka jest najlepsza pizza we Wrocławiu, odpowiedziałoby: SOUL. Nie bez powodu ta pozycja zajęła pierwsze miejsce w rankingu pizzerii Muzycznej. Jej głównymi składnikami są kukurydza, pieczarki i papryka słodka. Nie brakuje jednak także mięsnego akcentu w postaci szynki.

najlepsza pizza w mieście Wrocław

2 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – ALTERNATIVE

Na drugim miejscu w rankingu wrocławskiej Pizzerii Muzycznej, uplasowała się ALTERNATIVE, czyli wyjątkowo konkretna propozycja, na którą składają się kurczak, boczek i cebula. Ciekawym dodatkiem jest sos barbecue jako alternatywa dla tradycyjnego sosu pomidorowego. Niewątpliwie jest to pozycja, która zasługuje na miano jednej z najlepszych pizzy we Wrocławiu.

3 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – SALSA

Jaka jest trzecia pizza najczęściej zamawiana w naszej pizzerii we Wrocławiu? W rankingu na tej pozycji znalazła się SALSA, czyli pizza klasyczna z dodatkiem „czegoś ekstra”. Znajduje się na niej składnik charakterystyczny dla pizzy Pepperoni: salami, który uzupełniliśmy o niekonwencjonalny dla tego zestawienia dodatek w postaci pieczarek. Tego trzeba spróbować!

4 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – SYMFONIA

Ranking pizzerii Muzycznej zawiera także SYMFONIĘ, czyli naszą autorską wariację na temat pizzy Quattro formaggi. Jej głównymi składnikami są oczywiście cztery sery: mozarella, gouda, rokpol i camembert. Ich unikalne połączenie tworzy kremową, a zarazem wyrazistą kompozycję, która skradła serce (czy raczej żołądek) wielu naszych klientów.

5 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – REGGAE

Kolejne miejsce w rankingu pizzy zajęła pozycja REGGAE, czyli wegetariańska. Mimo że jest po brzegi nasycona warzywami, posmakuje nie tylko osobom niejedzącym mięsa. Wszystko przez wykorzystanie naprawdę apetycznych dodatków: papryki słodkiej, pieczarek, brokuła i cebuli, które zestawione razem są po prostu przepyszne – dajemy słowo!najlepsza pizza Wrocław

6 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – MINIMAL

Margherita zdaniem wielu jest najlepszą pizzą we Wrocławiu. Ranking Pizzerii Muzycznej zdaje się to potwierdzać, ponieważ nasza MINIMAL, czyli odpowiednik pizzy z samym serem znalazł się bardzo wysoko w zestawieniu, bo na szóstym miejscu zestawienia. I słusznie, ponieważ jak mówi popularne przysłowie „piękno (w tym przypadku smak) tkwi w prostocie”!

7 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – PROGRESSIVE

Co jeszcze pysznego oferuje Muzyczna – pizzeria we Wrocławiu? W rankingu, który przygotowaliśmy, na siódmej pozycji uplasowała się PROGRESSIVE. Jest to propozycja dla prawdziwych fanów ostrości, ponieważ poza szynką i oliwkami zawiera także salami oraz paprykę jalapeno.

8 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – HEAVY METAL

Nasza pizzeria w rankingu umieściła także inną pikantną pizzę, czyli HEVY METAL. Naładowana dodatkami, takimi jak łopatka wieprzowa, boczek, salami, kukurydza i papryka jalapeno idealnie sprawdzi się, gdy chce się zjeść coś naprawdę konkretnego. Aby dodać jej jeszcze więcej ostrości, warto zamówić dodatkowo pikantny sos pomidorowy.

9 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – CLASSIC

Klasyka jest w cenie, co doskonale widać na przykładzie kolejnej pozycji w naszym rankingu pizzy. CLASSIC, jak sama nazwa wskazuje, powstała w hołdzie do jednej z tradycyjnych włoskich receptur, a dokładnie Prosciutto e funghi. Chociaż znajduje się na niej tylko szynka i pieczarki, smakuje wyśmienicie, co stanowi dowód na to, że czasem najprostsze połączania są najlepsze.najlepsza pizza we Wrocławiu

10 miejsce w rankingu Pizzerii Muzycznej – ROCK’N’ROLL

Ranking pizzy we Wrocławiu zamyka ROCK’N’ROLL, czyli propozycja w iście polskim stylu. Dlaczego? Ponieważ zawiera gyros, który cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Poza tym dodatkiem na pizzy umieściliśmy także paprykę słodką i oliwki, aby nieco urozmaicić kompozycję.

Zastanawiasz się, jaka jest najlepsza pizza we Wrocławiu? Ranking Pizzerii Muzycznej pomoże Ci się tego dowiedzieć. Wybierz propozycję, która najbardziej Ci odpowiada, pobierz aplikację, złóż zamówienie i przetestuj nasze menu już dziś!