Jak powstaje pizza w Pizzerii Muzycznej?

Smak pysznej pizzy z Muzycznej zapewne już dobrze znasz, ale jak wygląda proces jej powstawania? Wysokiej jakości składniki, oryginalne przepisy i doświadczenie pizzaiolo to tajemnica sukcesu naszego lokalu. Więcej na temat robienia pizzy w Pizzerii Muzycznej dowiesz się z tekstu poniżej.

Pizza – produkcja w Pizzerii Muzycznej

Wielu naszych klientów zastanawia się, jak się robi pizzę w Pizzerii Muzycznej. Proces powstawania pysznego placka przywodzi na myśl kucharza podrzucającego w powietrze kawek ciasta. Jest w tym coś magicznego, choć sama procedura przyrządzania tego dania nie należy skomplikowanych. Aby opowiedzieć Wam o tym, jak powstaje pizza w Muzycznej, musimy najpierw wyjaśnić tajemnicę naszego sukcesu. To nie tylko świeże produkty sprowadzane od lokalnych dostawców i dobry piec, ale przede wszystkim autorskie przepisy, dopracowywane do perfekcji na przestrzeni lat. Grono naszych stałych klientów systematycznie się powiększa także za sprawą pizzoaiolo, od których umiejętności oraz doświadczenia zależy robienie pizzy na najwyższym poziomie. Jako że menu Pizzerii Muzycznej zawiera wiele przepysznych pozycji, trafiamy w gusta smakowe niemal każdego miłośnika pizzy. Inspiracje czerpiemy z tworzenia muzyki, dlatego nigdzie indziej nie znajdziesz takiego wyjątkowego smaku. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak się robi pizzę w naszym lokalu krok po kroku, zapraszamy do lektury.

Jak się robi ciasto na pizzę w naszym lokalu?

Aby odpowiedzieć na pytanie, jak powstaje pizza w Pizzerii Muzycznej, musimy zacząć od składników. Do tworzenia naszego menu używamy tylko najlepszych, świeżych produktów pochodzących od lokalnych dostawców, które po dostarczeniu do konkretnych oddziałów są odpowiednio przygotowywane. Następnie robimy ciasto na pizzę, czyli najważniejszy element całego procesu. Jak się robi ciasto na pizzę w Muzycznej? Odpowiedzialny jest za to oczywiście doświadczony pizzoaiolo, który wyrabia kompozycję na podstawie naszego autorskiego przepisu, korzystając ze specjalnej maszyny. Przygotowane ciasto na pizzę odstawia do urośnięcia, aby po pewnym czasie zabrać się za jego wałkowanie i nałożenie składników.

Tak powstaje pizza w Muzycznej

Skoro już wiesz, jak się robi ciasto na pizzę, pora poznać szczegóły na temat kolejnych etapów jej przygotowywania. W Pizzerii Muzycznej mamy aż 4 rodzaje dostępnych sosów, którymi kucharz smaruje ciasto na pizzę. Po nałożeniu jednego z nich na placek sypie także ser, nakłada świeże składniki i praktycznie gotowe już danie wkłada do pieca, nagrzanego do temperatury 300 °C. Nasze lokale są wyposażone w urządzenia najnowszej technologii, dlatego pizza jest gotowa dosłownie po kilku minutach! Po wyciągnięciu placka z pieca robienie pizzy zostaje zakończone i danie trafia do kartonowego opakowania, a następnie do klienta.

Wypiekamy koncertowo, dowozimy śpiewająco

Chyba każdy z nas wie, że mało które danie smakuje tak dobrze, jak gorąca pizza. Produkcja to jedno, natomiast równie ważny jest sam proces dostawy. W Pizzerii Muzycznej znamy się na tym doskonale, dlatego nasza dewiza brzmi „wypiekamy koncertowo, dowozimy śpiewająco”. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie, za pośrednictwem portalu Pyszne.pl i Glovo, a także przez autorską aplikację – istnieje wtedy możliwość otrzymania 10% zniżki. Z myślą o potrzebach i zadowoleniu naszych klientów każde zamówienie dowozimy w pełni samodzielnie, nie korzystając z zewnętrznych dostawców. Dzięki temu pyszna, ciepła pizza dociera do klienta zawsze na czas.

Pizzeria Muzyczna – robienie pizzy z muzyką w tle

Skoro już odpowiedzieliśmy na pytanie, jak się robi pizzę w naszym lokalu, trzeba wspomnieć jeszcze o jednej bardzo ważnej kwestii, czyli o muzyce. Pizzeria Muzyczna powstała z pasji do tworzenia dźwięków, dlatego opracowaliśmy autorskie menu, w którym każda nazwa pizzy nawiązuje do konkretnego gatunku muzycznego. Mamy więc pop, minimal, jazz, blues i wiele innych. Jesteśmy naszej misji tak oddani, że komponujemy muzykę inspirowaną poszczególnymi pozycjami z menu – wszystkie utwory usłyszycie w lokalach Muzycznej, a część z nich także na kanale Youtube. W robienie pizzy zawsze wkładamy serce i ciężką pracę, nie tracąc przy tym humoru, co widać na udostępnionych filmikach 😉