Wrocław Śródmieście – Pizzeria Muzyczna

Jak mawiał wielki filozof Pitagoras, „Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów”, a w nas obudziła chęć stworzenia unikatowego miejsca na mapie Wrocławia, które będzie cieszyć zarówno smakowo, jak i muzykalnie. Pizzeria Muzyczna zaprasza na niezwykły festiwal smaków na wrocławskim Śródmieściu!

71 322 73 82 / 669 631 187

Zamów z dowozem lub odbierz 🍴 ul. Jedności Narodowej 122a, Wrocław

Kiedy kiszki marsza grają, podniebienie domaga się zmysłowych doznań – nie patrz dalej aniżeli nasza pizzeria na Śródmieściu, a dokładnie przy ul. Jedności Narodowej 122a. Jesteśmy tam z całym zespołem, by zapewnić Tobie i Twoim bliskim plejadę smaków w rytmie ulubionej muzyki. Odkryj nasze różnorodne menu i sprawdź, która pizza na wrocławskim Śródmieściu będzie numerem jeden na Twojej liście kulinarnych przebojów!

Odkryj

MENU PIZZERII MUZYCZNEJ

 

Możesz zamówić wybraną pizzę i odebrać ją na miejscu, jak również zdecydować się na dowóz – pizza na Placu Grunwaldzkim, czy pod innym wskazanym przez Ciebie adresem pojawi się tak szybko, jak tylko to możliwe. Zawsze ciepła, pyszna i rozkosznie pachnąca i wzbudzająca miłe uczucia, niczym ulubiona piosenka!

zamówienie

ZAMÓW PIZZĘ W APLIKACJI

Przejdź do aplikacji albo pobierz ją w Sklepie Google/App Store. Zamów pizzę z dostawą do domu i zdobądź 10% zniżki.
Zamów online Zamów przez aplikację
 

Najlepsza pizzeria na Śródmieściu

Kręcimy, pieczemy, serwujemy, dowozimy! Robimy to wszystko z zaangażowaniem, miłością do dobrych składników i świetnej muzyki. Każdy z naszego zespołu odpowiada za coś innego, ale razem tworzymy team aspirujący do największych wyróżnień. Jednak najlepszą nagrodą za nasze starania, będzie Twój błogi uśmiech przy każdym kęsie ulubionej pizzy z naszego menu, a trzeba przyznać, że jest w czym wybierać! Nasza pizzeria na Ołbinie po prostu robi dobre wrażenie nawet na wymagających gościach – z melomanami włącznie.

Pizza na wrocławskim Śródmieściu

Pizzeria Muzyczna to jedyne takie miejsce, gdzie możesz wybrać pizzę zgodnie ze swoimi muzycznymi upodobaniami. Jeśli w Twojej krwi jest dark wave – zobaczysz, że pizza, na której znajdziesz sos barbecue, ser, salami, ser lazur, czarne oliwki, będzie odpowiedzią na Twoje kulinarne pragnienia. Natomiast, jeśli wolisz muzykę klasyczną – czyż mogłoby być coś lepiej dopasowanego aniżeli pizza, na której znajdziesz sos pomidorowy, ser, szynkę, pieczarki? A co powiesz na propozycję dla fanów country – gdzie sos pomidorowy jest znakomicie dopełniony takimi swojskimi składnikami, jak: ser, boczek, ogórek konserwowy, czy cebula. Nasza pizzeria na Nadodrzu ma to wszystko i wiele więcej: zawsze świeże, zawsze pyszne, zawsze koncertowo podane!