Pizza – pomysł na szybki obiad

Po całym dniu pracy, kiedy na gotowanie nie ma ani czasu, ani chęci, jedynym ratunkiem jest szybki obiad. Należy przez to rozumieć danie, które da się przygotować w mniej niż 30 minut z łatwo dostępnych i prostych składników. Jednak pomysł na szybki obiad wcale nie tak łatwo znaleźć. Zamiast godzinami przeglądać książki kucharskie czy blogi kulinarne, można więc spróbować alternatywy. Co na obiad sprawdzi się równie dobrze, jak domowy posiłek? Oczywiście pizza z Pizzerii Muzycznej!

Szybki obiad, czyli jaki?

Typowy obiad na szybko jest mało pracochłonnym daniem. Robi się go z niewielkiej ilości składników, które łatwo znaleźć w każdym sklepie spożywczym. Po obróbce wrzucaj się je do jednego garnka lub na jedną patelnię, aby zaoszczędzić na czasie. Zazwyczaj przygotowanie posiłku trwa więc nie dłużej niż 30 minut. Obiady na szybko to najczęściej dania typu stir-fry, co oznacza „mieszaj i smaż”. Ale nie tylko – zaliczają się do nich potrawy typu curry, makarony, frittaty, proste zupy, potrawki, smażone mięsa oraz ryby. Mogą być zarówno dietetyczne, jak i wysokokaloryczne.

Obiady na szybko a zamawiane

Szybki obiad zazwyczaj robi się wtedy, kiedy ma się ochotę zjeść coś pożywnego, a czasu na gotowanie brak. Trzeba mieć jednak świadomość, że nawet taki posiłek wymaga zrobienia zakupów oraz spędzenia kilku chwil w kuchni. Chcąc oszczędzić sobie trudu, można całkowicie zrezygnować z samodzielnego pichcenia i zamówić jedzenie z restauracji. Kurier z ulubionym daniem pojawi się u drzwi niemal natychmiastowo, a zaoszczędzony czas będzie można przeznaczyć na błogie lenistwo.

Co na obiad?

Doskonały pomysł na obiad to oczywiście pizza. Popularna na całym świecie potrawa kuchni włoskiej trafia w gusta niemal każdego. Chrupiące ciasto, aromatyczny sos pomidorowy, roztapiający się w ustach ser i praktycznie nieograniczone możliwości łączenia dodatków składają się na jej wyjątkowy, niepowtarzalny smak.

Tylko gdzie zamówić pizzę we Wrocławiu? Zapraszamy do Pizzerii Muzycznej! Przyjmujemy zamówienia przez telefon, online oraz aplikację. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie.

Pizza na obiad – dlaczego to dobry wybór?

Wysoka jakość za niską cenę

Decydując się na tani obiad, zazwyczaj trzeba iść na kompromis i sięgnąć po gorszej jakości składniki. Nie chodzi tutaj rzecz jasna użycie przeterminowanych produktów, ale np. zrobienie zakupów w supermarkecie zamiast w osiedlowym warzywniaku. Tymczasem gdy na obiad zamówi się pizzę z restauracji, jakość posiłku będzie bardzo wysoka. W Pizzerii Muzycznej sprowadzamy wszystkie składniki od lokalnych dostawców, dzięki czemu zawsze są świeże oraz smakują niesamowicie.

Łatwe przechowywanie

Pizza to świetny pomysł na obiad nie tylko ze względu na swój wyjątkowy smak. Cechuje ją także łatwość przechowywania, dzięki czemu może stać się idealnym szybkim posiłkiem przez dwa, a nawet trzy dni z rzędu. Wystarczy zamówić większy rozmiar i resztki zamknąć szczelnie w plastikowym pojemniku, zgodnie z naszymi wskazówkami. Potem tylko kilka minut w mikrofali i pizza na obiad gotowa !

Elastyczność zamawiania

Obecnie zamawianie pizzy wygląda zupełnie inaczej niż dziesięć lat temu, kiedy jedyną dostępną opcją był telefon. Dziś klienci mają do dyspozycji internet, a wraz z nim pojawiła się możliwość zamawiania pizzy przez różnego rodzaju portale oraz aplikacje. Dokładnie widać na nich czas dostarczenia zamówienia, więc nie trzeba wystawiać pod drzwiami w oczekiwaniu na kierowcę.

Ekspresowa dostawa

Pizza sprawdzi się jako szybki pomysł na obiad także z uwagi na szybkość dostawy. W dzisiejszych czasach większość restauracji ma do dyspozycji własnych kierowców, którzy poruszają się na skuterach. Znacznie skraca to czas dowozu jedzenia do domu klienta, a on ma większą satysfakcję z zakupu.

Zastanawiasz się, co zjeść na obiad szybko i tanio? Zapoznaj się z menu Pizzerii Muzycznej! Mamy autorskie kompozycje smakowe, wysokiej jakości składniki sprowadzane od lokalnych dostawców, a także niezawodnych kierowców. Nasza dewiza brzmi: wypiekamy koncertowo, dowozimy śpiewająco – przekonaj się o tym sam!