Jak spędzać jesiennie wieczory? Przedstawiamy pomysły z pizzą w menu!

Co robić w jesienne wieczory, gdy pogoda za oknem nie rozpieszcza, a do codzienności wkrada się zniechęcenie i nuda? Przede wszystkim trzeba pamiętać, że posiadanie większej ilości czasu do dyspozycji wcale nie jest niczym złym. Daje to możliwość poszukiwania nowych wrażeń oraz próbowania rzeczy, które już dawno się chciało zrobić, ale jakoś nie było okazji. Tylko za co zabrać się w pierwszej kolejności? Przedstawiamy pomysły na jesienne wieczory! Pomysły, które idealnie sprawdzą się w połączeniu z kawałkiem pizzy w dobrym towarzystwie! Towarzystwo musisz załatwić sobie na własną rękę, ale po pizzę zadzwoń do nas – Pizzeria Muzyczna!

Jesienne wieczory mają swoje plusy

Dochodzi 16, a dzień chyli się już ku końcowi. Po powrocie z uczelni, szkoły czy pracy nasuwa się pytanie, co robić przez cały wieczór. W końcu nie bardzo chce się opuszczać swoje przytulne cztery kąty i użerać z deszczem czy zimnem. Na szczęście istnieją sposoby na to, jak umilić sobie jesień i poprawić nastrój nawet nie wychodząc z domu.

Co można robić w jesienne dni?

Większość osób w jesienne wieczory preferuje lenistwo na kanapie przed telewizorem lub w łóżku z książką. I nie ma w tym nic złego! Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby urozmaicić swój plan dnia – choćby zapraszając znajomych i wspólnie z nimi spędzając czas. W otoczeniu przyjaciół zawsze jest jakby raźniej i weselej, a jesienna chandra odchodzi w zapomnienie.

Pomysły na jesienne wieczory

1. Wieczór filmowy

Oglądanie telewizji samemu lub z partnerem to nie to samo, co prawdziwy wieczór filmowy w dużym gronie. Podczas wspólnego seansu panuje atmosfera jak w kinie, można też przygotować pyszne jedzenie wpasowujące się w gust wszystkich uczestników. Przekąski na jesienne wieczory zazwyczaj mają charakterystyczne składniki: króluje dynia oraz różnego rodzaju grzyby. Jeśli nie chce się gotować samemu, można zamówić poczęstunek z pobliskiej restauracji, np. pizzę. W menu Pizzerii Muzycznej mamy coś dla prawdziwych jesieniarzy – Indie Rock z serem wędzonym i kurkami zasmażanymi z cebulką. Tego trzeba spróbować!

Przeczytaj też: Jak zamawiać pizzę na dowóz?

2. Karaoke

Nikt nie powiedział, że jesienne wieczory muszą być nudne. Można rozkręcić niezłą imprezę, organizując wieczór karaoke. Wystarczy kupić lub wypożyczyć profesjonalny sprzęt, podłączyć go do telewizora i zaprosić znajomych. Przy akompaniamencie pozytywnych dźwięków jesienna chandra przestanie stanowić problem. A co dopiero, gdy na talerzach pojawi się pizza na poprawę nastroju!

3. Randka w domu

Miejscami najchętniej wybieranymi na randkę są kino, teatr i restauracja. Większość osób jednak jesienne wieczory woli spędzać w domu, ponieważ brzydka pogoda zniechęca do wychodzenia gdziekolwiek. Ale nikt nie powiedział, że nie można fajnie spędzić czasu we dwoje w mieszkaniu. Blask świec, nastrojowa muzyka, płatki kwiatów – to wszystko stworzy romantyczny klimat. O poczęstunek najlepiej zadbać samemu, aby zrobić miły gest drugiej osobie. Jeśli jednak dania na jesienne wieczory przekraczają nasze kompetencje kulinarne, można coś zamówić np. jesienną pizzę. Sprawdzi się niemal każdy posiłek, jednak nie każdy sposób podania. Pizzę zamiast w kartonie, wypada podać na talerzu, a stół efektownie ozdobić za pomocą kwiatów i dekoracji.

4. Wieczór z planszówkami lub kartami

Planszówki to świetny pomysł na jesienny wieczór w gronie znajomych i z pizzą na talerzu. Na takie wydarzenie każdy z uczestników może przynieść swoje gry, co pozwoli uniknąć nudy. Dobrym pomysłem są też karty – nie da się zaprzeczyć, że poker, pasjans czy brydż potrafią dostarczyć równie tyle wrażeń co planszówki. No i wreszcie na jesieniarskim wieczorze nie powinno zabraknąć poczęstunku. Pizza jak zawsze sprawdzi się tutaj doskonale.

Co można robić w jesienne wieczory samemu?

Pizza AlternativeWiele osób zastanawia się, co można robić w jesienne wieczory samemu. W końcu nie każdy ma możliwość czy ochotę spędzać każdy dzień w towarzystwie innych ludzi. Taki czas najlepiej wykorzystać koncentrując się na rozwijaniu własnych pasji. Można skorzystać z e-learningu, darmowych webinarów czy nawet książek, aby w jakościowy sposób wypełnić swój plan dnia. A gdy minie ochota na naukę, pozostaje się zrelaksować, robiąc długą, gorącą kąpiel czy nakładając maseczkę na twarz. Wbrew pozorom dbanie o siebie wcale nie jest tylko domeną kobiet – od czasu do czasu przyda się każdemu, nie tyle dla ciała, ile dla ducha 🙂

A gdy to nie pomoże i pogorszy się nastrój, warto zamówić coś do jedzenia. Pizza na jesienną chandrę będzie jak znalazł – sprawdź nasze lokalizacje i wybierz propozycję dla siebie. Jesteśmy otwarci także nocą!