Tarnogaj / Krzyki – Pizzeria Muzyczna

Nazwa Pizzeria Muzyczna na Tarnogaju nie jest przypadkowa – to owoc naszego zamiłowania do pysznego jedzenia i dobrej muzyki, a Ciebie zapraszamy do tego, by przekonać się o tej jakości osobiście, bądź na dowóz. Wybierz opcję, która odpowiada Ci najbardziej.

789 184 419 / 789 184 815

Odbierz lub zjedz na miejscu 🍴 ul. Klimasa 37b/3, Wrocław

Zapamiętaj ten adres: ul. Klimasa 37b/3, bo tutaj właśnie czeka na Ciebie wyborna pizza na Krzykach zgodnie z tym, co lubisz jeść i słuchać. Przygotowaliśmy obszerne menu, aby trafić w każdy muzyczny gust i dopieścić kubki smakowe nawet najbardziej wymagającego melomana.

Odkryj

MENU PIZZERII MUZYCZNEJ

 

Kiszki marsza grają? Nasza pizzeria na Krzykach jest do Twojej dyspozycji – z menu pełnym muzycznych niespodzianek. Za jakością i walorami smakowymi każdej z tych i innych propozycji, stoi zgrany zespół fanów genialnych połączeń smakowych.

zamówienie

ZAMÓW PIZZĘ W APLIKACJI

Przejdź do aplikacji albo pobierz ją w Sklepie Google/App Store. Zamów pizzę z dostawą do domu i zdobądź 10% zniżki.
Zamów online Zamów przez aplikację
 

Pizzeria na Krzykach

Jeśli preferujesz lekki pop – wrzucamy szynkę, ser i sos pomidorowy na pizzy top, a jeśli to, co lubisz najbardziej, to alternatywne dźwięki – zakochasz się w połączeniu boczku, cebuli, sera i kurczaka oblanego sosem barbecue. Jeśli w duszy grają Ci Indie – sos pomidorowy, ser, salami, ser wędzony, kurki (zasmażone z cebulą) rozpieszczą Twoje smaki, a doskonałe połączenie sosu pomidorowego, sera, salami, pieczarek, cebuli, szpinaku ze śmietaną i czosnkiem, orzechów włoskich – to prawdziwa uczta dla fanów ambient.

Dowóz pizzy na Tarnogaj

Już wiesz, że pizza na Krzykach to coś, co chcesz posmakować? Fantastycznie! Możesz nas odwiedzić w jednym oddziale, zamówić wybrany placek i odebrać go w lokalu, jak również zamówić przez telefon – o dowóz pizzy na Tarnogaj, Gaj, Huby, czy okolice zadbamy śpiewająco.

Jeśli więc interesuje Cię dostawa pizzy na Krzyki, nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Cię do założenia zamówienia, włączenia ulubionej płyty i oczekiwania na prawdziwą ucztę. Wybrana pizza dotrze do Ciebie ciepła, pełna świeżych i smacznych składników, dopieszczona w każdym calu i w jak najkrótszym czasie. Pewne jest, że znajdzie się na szczycie Twojej kulinarnej listy przebojów. Gotowy na prawdziwą ucztę smaków przy dźwiękach ulubionej muzyki? Nasza Pizzeria Muzyczna to odpowiedź na wszystkie potrzeby!